Przejdź do treści
Daniel-logo

Reklama Facebook
+ Instagram ADS

Niewykorzystany Potencjał Facebooka?

Odkryj Moc Reklamy,
która zmienia wszystko!

Nie trać czasu i pieniędzy!

Zapraszam do Skutecznej Reklamy, która Tworzy Różnicę!

Pełna Konfiguracja Kont Reklamowych

Zadbam o to, by Twoje konta były ustawione optymalnie, eliminując wszelkie błędy i przyspieszając start Twojej kampanii.

Kreacje Reklamowe Bez limitu

Dostarczę Ci profesjonalne kreacje reklamowe dla Facebooka i Instagrama, tak by Twoja marka wyróżniała się i przyciągała uwagę potencjalnych klientów.

Copywriting Językiem Korzyści

Twoje treści będą pisane tak, by przemawiały do odbiorców, podkreślając korzyści, jakie płyną z wyboru Twojej oferty.

Dopasowana Strategia Reklamowa

Opracuję dla Ciebie strategię, która będzie najbardziej efektywna w kontekście Twojego biznesu, a następnie wdrożę ją w praktyce.

Pełny Lejek Marketingowy

Zaprojektuję system reklamowy obejmujący cały proces – od pierwszego zetknięcia z potencjalnym klientem, poprzez zbudowanie zaufania, aż po remarketing i zaawansowane strategie takie jak look-alike.

Dodatkowe Grafiki Produktowe

Co miesiąc dostarczę Ci aż 8 wysokiej jakości grafik produktowych, które możesz wykorzystać nie tylko w reklamach, ale także na swoich fanpage'ach, podnosząc wizerunek Twojej marki.

Przykładowe wyniki kampanii reklamowych z Facebooka

Zaufali mi

Dla kogo przeznaczona jest moja usługa?​

Moje w pełni zarządzane usługi reklamowe na Facebooku i Instagramie są skierowane do firm, które mają początkowy budżet reklamowy w wysokości zaledwie 500zł.

Dlaczego tak niewiele?​

Ponieważ każda udana sprzedaż powiększa nasz budżet reklamowy – to właściwie nasi klienci finansują dalsze działania reklamowe. Kluczem jest ciągłe skalowanie: osiągając ustalony zwrot z inwestycji w reklamę (ROAS), zwiększamy budżet, by generować jeszcze większe zyski.

Nie stawiam górnej granicy budżetu – współpracowałem z firmami, które inwestowały setki razy więcej, jak i z tymi o mniejszych budżetach.

Najlepsze efekty osiągam dla firm z już ustalonym procesem konwersji i sprzedaży. Aczkolwiek wielokrotnie pomagałem firmom w budowaniu efektywnych lejków sprzedaży od zera, więc jeśli dopiero zaczynasz, to dla mnie to nie problem.

Mam udokumentowane doświadczenie w osiąganiu znakomitych wyników dzięki reklamom na Facebooku i Instagramie. Chciałbym towarzyszyć Ci w Twojej biznesowej podróży i wspomóc Ci w przeniesieniu Twojego przedsięwzięcia na kolejny poziom.

O mnie

Reklama dla sklepu internetowego, usług oraz B2B

Cześć, nazywam się Daniel Klonowski. Reklamą, Marketingiem i Sprzedażą, zajmuję się od 8 lat.
Przez ten czas prowadziłem wiele firm z różnych branż, firm dopiero zaczynających oraz takich z milionowymi przychodami.

Posiadając bogate doświadczenie w zakresie reklamowania się na Facebooku i Instagramie, kreuję kampanie, które przyspieszają rozwój biznesu moich klientów.

Wiele firm, z którymi współpracowałem, już próbowało działań reklamowych na Facebooku – czy to na własną rękę, czy z pomocą agencji – bez satysfakcjonujących rezultatów.

Mimo poprzednich niepowodzeń, wierzę, że Facebook może stać się kluczem do zyskowności Twojego przedsiębiorstwa.

Jako freelancer specjalizujący się w reklamie na Facebooku i Instagramie, który wydał miliony na tysiące kampanii w wielu branżach, doskonale wiem, jak osiągać znakomite efekty.

Przekonany jestem, że efektywność moich kampanii mierzy się poprzez konkretny zwrot z inwestycji w reklamę (ROAS). Dlatego podchodzę do każdego zlecenia w sposób kompleksowy, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta.

Nie stosuję uniwersalnych rozwiązań w reklamie. Każdemu
klientowi oferuję spersonalizowaną strategię reklamową na Facebooku, mając na uwadze długofalowe korzyści. Moje dotychczasowe doświadczenia potwierdzają, że to klucz do uzyskiwania konsekwentnie świetnych wyników.

Podsumowanie oferty

Kompleksowa obsługa reklam na Facebooku i Instagramie.

Początkowy budżet reklamowy już od 500zł, z możliwością skalowania.

Dodatkowe grafiki do wykorzystania w kampaniach.

Indywidualne podejście dostosowane do Twojego biznesu.

Język korzyści w copywritingu, maksymalizujący efekty kampanii.

Skrojona na miarę Strategia Reklamowa

Jaki jest koszt usługi?

Za kompleksową obsługę reklam Facebook + Instagram pobieram opłatę w wysokości 2000zł netto. W cenie zawarte są także dodatkowe grafiki. Pierwsza płatność jest dokonywana z góry. Umowa z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Chcesz zacząć współpracę? To proste!

Wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej, wyślesz email na adres dk@danielklonowski.com lub napiszesz do mnie wiadomość
na Messengerze – ikona czatu znajduje się po lewej stronie ekranu.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zostaw swój numer oraz email.

*pola obowiązkowe