Przejdź do treści
Daniel-logo

Jak proste zmiany na stronie wpływają na Twoją sprzedaż?

 • Zwiększenie przychodu o 150%
 • Zwiększenie wartości konwersji o 2%​
 • Zmniejszenie budżetów reklamowych o 50%​

Wystarczyło 15 dni od zmian aby zobaczyć efekty !

Mam propozycje prowadzenia reklam dla Twojej firmy przez miesiąc za darmo, bez zobowiązań! Sprawdź szczegóły poniżej

Zapraszam na 15 minutową niezobowiązująca konsultacje telefoniczną.

Po dokładnym zbadaniu branży, konkurencji oraz Twojej strony internetowej, przedstawię działania, które mogę podjąć dla rozwoju Twojego biznesu, aby zwiększyć sprzedaż

Jak udało się osiągnąć taki wynik?

Zmiany na stronie:

 • Udoskonalenie doświadczenia użytkownika (UX)
 • Optymalizacja jakości fotografii produktów
 • Wzbogacenie i usystematyzowanie opisów produktów
 • Zwiększenie widoczności przycisku realizacji zakupu
 • Modyfikacja polityki cenowej
 • Wprowadzenie opcji bezpłatnej dostawy

Odpowiednia Reklama:

 • Zmiana celów i kierunków strategicznych
 • Wykorzystanie kampanii reklamowej w celu przyciągnięcia jak największej liczby potencjalnych klientów na stronę produktu – niekoniecznie z natychmiastowym zamiarem dokonania zakupu

Strona Produktowa:

 • Wprowadzono szereg dodatkowych treści, w tym odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania oraz obiekcje ze strony klientów
 • Wzbogacono ofertę o zdjęcia lifestylowe prezentujące produkty w kontekście codziennego użytkowania

Analityka Ścieżki Zakupowej:

 • Poprzez zastosowanie odpowiednich narzędzi analitycznych udało się zredukować ilość porzuconych sesji oraz zidentyfikować obszary na stronie, które nie prowadziły do efektywnych konwersji ze strony klientów

Poprawna Konfiguracja GA4 oraz GTM:

 • Bez właściwego ustawienia narzędzi analitycznych, niemożliwe jest precyzyjne określenie, które elementy działają skutecznie, a które wymagają modyfikacji

Poprawnie ułożony plan działania:

 • Od początku współpracy wszystko zostało zaplanowane etapami, a cały plan działania został opracowany podczas 15-minutowej bezpłatnej konsultacji telefonicznej

Tego rodzaju działania doskonale sprawdzają się zarówno w małych, nowo powstałych przedsiębiorstwach, jak i w dużych sklepach e-commerce. W każdej firmie posiadającej stronę internetową istnieje możliwość zwiększenia współczynnika konwersji oraz redukcji kosztów związanych z pozyskiwaniem ruchu

Potrzebujesz zwiększyć sprzedaż w swojej firmie? Zostaw wiadomość a na pewno odpiszę z planem działania.
proces-graf

Firmy z którymi współpracuje:

To co mogę Ci zaproponować:

Facebook Ads

Prowadzę kampanie reklamowe na Facebooku dla firm działających w sektorze E-commerce, usług oraz B2B. Tworzę angażujące treści oraz optymalizuję kampanie, aby zwiększyć zasięg i konwersje.

Google Ads

Oferuję kompleksowe usługi w zakresie kampanii reklamowych w Google dla branż E-commerce, usług i B2B. Pracuję z Google Ads, aby zapewnić maksymalną widoczność i efektywność kampanii.

Mailing B2B / Newsletter sprzedażowy

Przygotowuję i wysyłam profesjonalne maile sprzedażowe oraz newslettery, które zwiększają zaangażowanie odbiorców i generują lepsze wyniki sprzedażowe.

Odpowiednia konfiguracja Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager

Zapewniam prawidłową konfigurację tych narzędzi, aby uzyskać szczegółowe dane na temat ruchu na stronie internetowej oraz zachowania użytkowników. Moje usługi obejmują zarówno wstępną konfigurację, jak i bieżące zarządzanie kontem.

Analityka strony / konwersji

Monitoruję i analizuję dane zebrane z narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics, aby zrozumieć, jak użytkownicy korzystają z witryny i jakie działania przynoszą najlepsze rezultaty. Dzięki temu, mogę dostosowywać strategie marketingowe, aby zwiększyć konwersje i osiągać cele biznesowe klientów.Jeśli Twoje obecne działania marketingowe nie spełniają Twoich oczekiwań, mam dla Ciebie propozycję, bez żadnego ryzyka!

Całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań, poprowadzę kampanie reklamowe Twojej firmy na Facebooku i Google. To oferta bez żadnych haczyków – pierwszy miesiąc reklamowania w pełni darmowy!

Jeśli rezultaty nie przypadną Ci do gustu lub nie osiągniemy ustalonych celów, możemy natychmiast zakończyć współpracę. Brak okresu wypowiedzenia, brak opłat za obsługę.

Zapoznaj się z opiniami i wynikami moich zadowolonych klientów: https://danielklonowski.com/e-commerce/

Jeśli uda mi się osiągnąć ustalone cele (sprzedaż lub leady), od drugiego miesiąca współpracujemy na normalnych warunkach.

Oferta skierowana jest do firm z interesującym produktem lub usługą. Lubię podejmować wyzwania, dlatego nie chcę obciążać Cię kosztami obsługi bez wyników i pełnego zwrotu z inwestycji.

Skontaktuj się ze mną, sprawdzimy, czy mogę pomóc w działaniach marketingowych Twojej firmy.

Jeśli na któreś z poniższych pytań odpowiesz „Tak”, skontaktuj się ze mną:

 • Borykasz się z reklamą?
 • Zmęczyły Cię codzienne analizy?
 • Nie wiesz, jak optymalizować reklamy, aby były tańsze i przynosiły więcej konwersji?
 • Brakuje Ci pomysłów na opisy i tytuły?
 • Obecna agencja nie radzi sobie z tematem?

Zapraszam do kontaktu – z chęcią Ci pomogę!

Jako freelancer, będziesz rozmawiał ze mną bezpośrednio. Samodzielnie wykonuję każde działanie i znam na bieżąco sytuację z reklamami. Nie musisz kontaktować się z dziesięcioma osobami, aby dowiedzieć się, co się dzieje (w przeciwieństwie do współpracy z agencjami).

UWAGA: Aby podjąć współpracę na takich warunkach, musisz spełnić jedno wymaganie – właściwa konfiguracja kont reklamowych i analitycznych, takich jak Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager.

Jeśli nie jesteś pewien, czy wszystko masz dobrze skonfigurowane, napisz – sprawdzimy to razem.

Ze względu na czas i wysiłek poświęcony na działania marketingowe, mogę nawiązać współpracę na takich warunkach tylko z trzema firmami.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zostaw swój numer oraz email.

*pola obowiązkowe